Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 یک تیر و 3 نشان مدیریت شهرداری ارومیه - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو
تیم شهرداری ارومیه برای انجام بازی چهارم خود باید به زاهدان رفته و مقابل گوهر کویر این شهر قرار بگیرد. بنابراین شاید در نگاه اول، کادرفنی و مدیریت باشگاه شهرداری ارومیه برای پیشگیری از خستگی تیم شان و فرسایشی بودن سفر از ارومیه به مرکز و شرق ایران چنین تصمیمی گرفته باشند اما آیا این همه واقعیت است؟

به گزارش اکسیر نو، تیم والیبال شهرداری ارومیه هفته سوم لیگ برتر را با بردی ۳ امتیازه برابر سایپا البرز به پایان رساند تا با کسب حداکثر امتیاز در صدر جدول لیگ برتر والیبال کشور باشد.

بازیکنان تیم شهرداری در حالی بازی خود را مقابل سایپا در خانه والیبال تهران برگزار کردند که طبق قرعه کشی لیگ مقرر بود این بازی در ارومیه انجام شود اما با توافق مسئولان دو تیم، این دیدار به جای ارومیه در تهران برگزار شد.

شهرداری ارومیه بازی نخست خود در این فصل را میزبان بانک سرمایه بود و براساس عرف بازی های دوره ای، علی القاعده بازی دوم را باید در خانه یکی دیگر از تیم های حاضر در لیگ و به عنوان مهمان انجام می داد چنان که طبق قرعه کشی ابتدای فصل، والیبالیست های شهرداری ارومیه بازی دوم خود را مهمان مشهدی ها بودند و مقابل ثامن الحجج این شهر صف آرایی کردند.

مطابق سیستم یک بازی میزبان یک بازی مهمان، شهرداری ارومیه دیدار سوم لیگ را باید میزبان یکی از رقبای خود می بود اما چرا بازی سوم (برابر سایپای البرز) به جای ارومیه در تهران برگزار شد؟

«جهانگیر سیدعباسی» سرمربی تیم شهرداری ارومیه درباره این تصمیم به تسنیم گفته است که قرار بود این بازی در ارومیه برگزار شود اما به خاطر سهولت کار و موافقت طرفین در تهران برگزار شد.

اما سیدعباسی به کدام سهولت اشاره دارد؟

تیم شهرداری ارومیه برای انجام بازی چهارم خود باید به زاهدان رفته و مقابل گوهر کویر این شهر قرار بگیرد. بنابراین شاید در نگاه اول، کادرفنی و مدیریت باشگاه شهرداری ارومیه برای پیشگیری از خستگی تیم شان و فرسایشی بودن سفر از ارومیه به مرکز و شرق ایران چنین تصمیمی گرفته باشند اما آیا این همه واقعیت است؟

فلش بکی به بازی نخست شهرداری ارومیه برابر بانک سرمایه و اتفاقات این بازی و حواشی بشدت خطرناکی که از سوی تماشاگران بروز کرد و دلخوری فرهاد پیروت پور و خانواده وی را در پی داشت، می تواند گرهگشای این معما باشد.

حواشی ای که در آن بازی رخ داد، باعث شد شهردار ارومیه شخصا آستین ها را بالا زده و با دعوت فرهاد پیروت پور و پدر او به شهرداری ارومیه، اقدام به دلجویی از ایشان کند اما این عمل محمد حضرت پور هم نتوانسته بود اکراد را قانع کند. بعد از ماجراهای به وجود آمده خبر می رسید عده ای قوم گرا درصدد حضور در سالن الغدیر برای حمایت از فرهاد پیروت پور هستند تا از آب گل آلود شده ماهی خود را صید کنند چه آن که عده ای از این افراد نیز به گمان انجام بازی دوم تیم شهرداری ارومیه در خانه، با لباس های سنتی خود را به سالن الغدیر رسانده بودند غافل از آن که بازی دوم در مشهد برگزار می شود.

شهرداری ارومیه با در نظر گرفتن این حواشی و برای پیشگیری از هر اتفاق تلخ، طی هماهنگی با باشگاه سایپا، فرصت میزبانی خود در دور رفت را به تیم حریف داد تا با مدیریت فضا و بازگشت آرامش و فروکش کردن جو ملتهب هفته های اخیر، بار دیگر و از بازی برابر متین ورامین در هفته پنجم با حمایت هواداران خودی در خانه مقابل حریفان صف آرایی کند.

در حقیقت شهرداری ارومیه با انجام بازی سوم خود در تهران، با یک تیر ۳  نشان زد. اولی مدیریت پروازها و جلوگیری از خستگی بازیکنان، دومی دور کردن حواشی از تیم شهرداری ارومیه که اسب خود را برای قهرمانی در لیگ ۹۴ زین کرده و سومی نیز کنترل فضای امنیتی و اختلافات قومی که عده ای فرصت طلب درصدد ایجاد این اختلافات در استانی بودند که تعامل اقوام و ادیان اش هماره زبانزد عام و خاص بوده است.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Notice: WP_Query از نگارش 3.1 از رده خارج شده! تاریخ مصرف "caller_get_posts" گذشته است. به‌جای آن از "ignore_sticky_posts" استفاده کنید. in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3624

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 0

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/public_html/old/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3398