گزارش اکسیر نو از نامزدهای احتمالی ارومیه در انتخابات مجلس دهم/ ۲۳ کاندیدا شرایط حضور خود در انتخابات را اعلام کردند

«انتخابات» فضا و بستری برای ظهور و بروز اراده مردم برای دخالت در اداره امور کشور و تعیین و یا تغییر سرنوشت شان است این در حالی است که کمتر از 2 هفته برای آغاز ثبت نام انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده و کاندیداهایی که مایل به شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس هستند پس از مشخص شدن صلاحیتشان توسط شورای نگهبان به حضور در انتخابات امیدوار بوده و می توانند پس از گذشت 84 روز دیگر در تاریخ 7 اسفند بخت خود را برای تصاحب صندلی های سبز بهارستان بیآزمایند.

سودا تیمورپور- اکسیر نو [1]، با وجود آن که برخی ها معتقدند کشور هنوز رنگ و بوی انتخاباتی نگرفته اما نمی توان به این حرف و حدیث ها چندان بهایی داد چه آن که جناح ها و احزاب سیاسی گعده های تعیین لیست ها و سرلیست های خود را به صورت فشرده برگزار می کنند تا پیش از اغاز ثبت نام به نقطه نظر مشترک دست یابند.

در همین راستا و در حوزه انتخاباتی ارومیه افراد متعدد و سرشناسی خود را برای شرکت در انتخابات آماده می کنند. افرادی که یا در قالب لیست های احزاب سیاسی گام به عرصه انتخابات خواهند گذاشت و یا تابلوی مستقل به دست خواهند گرفت.

پایگاه تحلیلی خبری اکسیر نو [1] برای آگاهی از آخرین تغییر و تحولات انتخاباتی و نیز بررسی وضعیت کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی به سراغ ۲۳ تن از این افراد رفته تا از زبان خودشان و به طور رسمی شرکت یا عدم شرکت شان در این انتخابات را بشنود. ضمن آن که اکسیر نو [1] برای رسمی بودن معرفی هر یک از کاندیداها در این که هر کدام از نامزدهای احتمالی در دایره کدام یک از جناح های سیاسی کشور تعریف می شوند، از خود نامزدها خواسته تا معرف مشی فکری و سیاسی خود باشند.

عابد فتاحی: شاید نباشم!

آقای «عابد فتاحی» نماینده فعلی مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یکی از کاندیداهای احتمالی این دوره از انتخابات محسوب می شود. وی متولد سال ۱۳۳۷ بخش سیلوانای ارومیه و جراح و متخصص چشم است که قبل از ورود به مجلس به طبابت مشغول بود.

فتاحی درباره سابقه حضور خود در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با اکسیر نو [1]می گوید: «بنده نماینده مردم ارومیه در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی بودم اما در دوره هشتم به منظور بازگشت به طبابت کاندید نشدم. همچنین در دوره نهم مجلس به خواست دوستان و مردم ارومیه دوباره به صحنه انتخابات وارد شده و با آرای بیش از صد هزار برگی یکبار دیگر به عنوان نماینده ارومیه وارد مجلس شدم.»

او درباره حضور خود در انتخابات مجلس دهم اعلام می کند: «احتمال حضور بنده در انتخابات مجلس دهم ضعیف است اما اگر احساس کنم که وجود من در مجلس به نفع مردم ارومیه، استان و کشور خواهد بود شاید حضور یابم.»

آقای فتاحی درباره جناح سیاسی خود هم به اکسیر نو [1]می گوید: «بنده در سیاست معتدل و دارای اعتدال فکری هستم و به جناح سیاسی خاصی تعلق خاطر ندارم.»

جواد جهانگیرزاده: از ارومیه می آیم

آقای «جواد جهانگیرزاده» نماینده فعلی مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، قائم مقام مرکز پژوهش های مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی این دوره از انتخابات است که حرف و حدیث های بسیاری درباره حضور وی به گوش می رسد. او که متولد سال ۱۳۴۵ در ارومیه است، در گفت وگو با اکسیر نو درباره حضور در انتخابات مجلس دهم می گوید: «در حال حاضر در مرحله جمع بندی نهایی هستم اما احتمال حضور بنده در انتخابات این دوره زیاد است.»

او درباره گرایش سیاسی خود نیز اظهار می کند: « بنده یک فرد اصولگرا بوده و در سال های گذشته نیز همواره طیف فکری مشخصی داشتم.»

شایعاتی درباره حضور آقای جهانگیرزاده از حوزه انتخاباتی سلماس شنیده می شود که وی در پاسخ به این شایعات ابراز می کند: «اگر بنده در انتخابات شرکت کنم به طور حتم از حوزه انتخاباتی ارومیه شرکت می کنم.»

نادر قاضی پور: اصولگرا هستم اما به حمایت احزاب نیازی ندارم!

آقای «نادر قاضی پور» نماینده دوره های هشتم و نهم مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و عضو کنونی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در انتخابات مجلس دهم نیز حضور خواهد یافت.

وی متولد سال ۱۳۳۷ در ارومیه است. آقای قاضی پور در مصاحبه با اکسیر نو درباره حضور خود در انتخابات مجلس دهم می گوید: «به امید خدا در انتخابات مجلس دهم شرکت خواهم کرد.»

او در پاسخ به این سوال که به کدام حزب سیاسی تعلق دارد؟، اعلام می کند: «بنده خود را اصولگرای واقعی  می دانم اما به حمایت هیچ حزبی حتی اصولگرایان نیازی ندارم!»

[2]

روح الله حضرت پور: در انتخابات به عنوان یک میانه رو شرکت خواهم کرد

آقای «روح الله حضرت پور» عضو پیشین شورای اسلامی شهر ارومیه است. او که با حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر در سال ۹۲ خبرساز شد و موجی از آرا را روانه سبد رای خود کرد تا بالاترین رای را در میان نامزدهای انتخاباتی طی ۴ دوره شورای اسلامی شهر ارومیه داشته باشد، با استعفای خود در ساعات انتهایی بهار امسال، به دنبال آن است تا بهاری دیگر در حیات سیاسی خود تجربه کند.

وی نیز در گفت وگو با اکسیر نو حضور خود در انتخابات مجلس دهم را قطعی اعلام کرد.

خیلی ها معتقدند روح الله نیز منتسب به جناح اصولگرایی است اما آقای حضرت پور در این باره می گوید: «بنده نه وابسته به اصولگرایان هستم و نه اصلاح طلبان بلکه مشی ام را نه راستی و نه چپی تعیین کرده ام».

وی می افزاید: «معتقدم میانه روی بهترین مشی است که می توان پیش گرفت و به همین دلیل نیز حامی دولت تدبیر و امید که اعتدال گرایی را برگزیده است هستم.»

هادی بهادری: اعتدال گرا هستم

آقای «هادی بهادری» معاون سابق عمرانی استاندار آذربایجان غربی و نماینده استانی ستاد دریاچه ارومیه یکی دیگر از کاندیداهای سرشناس و رقیب اصلی دیگر کاندیداهای ارومیه به شمار می آید.

وی که متولد سال ۱۳۵۷ شهرارومیه بوده در مصاحبه با اکسیر نو درباره حضور خود در انتخابات دوره دهم مجلس می گوید: «به امید خدا در انتخابات مجلس دهم شرکت خواهم کرد.»

آقای بهادری در پاسخ به این پرسش که خود را به کدام جناح سیاسی نزدیک می بیند؟، اظهار می کند: «بنده پیشتر شخص سیاسی نبودم. با این حال در حال حاضر در دایره اعتدال گراها قرار گرفته ام.»

ابراهیم بازیان: مردم مرا ارزشی و انقلابی می شناسند

آقای «ابراهیم بازیان» شهردار اسبق ارومیه نیز یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم محسوب می شود. وی که متولد سال ۱۳۴۸ در ارومیه است، طی سال های ۸۶ و ۸۸ به عنوان شهردار نمونه کشور معرفی شد. او همچنین عضو شورای اسلامی شهر ارومیه در سه دوره متوالی و بین سال های ۷۸ تا ۸۶ بوده و آخرین سمت اش نیز مشاور معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش است.

آقای بازیان درباره حضور خود در انتخابات دوره دهم می گوید: «اگر عمری باقی بماند و توفیق شود شرکت می کنم.»

وی که به عنوان یک اصولگرا و نزدیک به جبهه پایداری شناخته می شود درباره تعلق خاطرش به جناح ها و احزاب سیاسی به با اکسیر نو اعلام می کند: «بنده به جناح خاصی منتسب نبوده و مردم مرا به عنوان جریان نیروهای ارزشی و انقلابی می شناسند.»

شهربانو امانی: از تهران کاندید می شوم

خانم «شهربانو امانی» نماینده مردم ارومیه در دوره های پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی، یکی از کاندیداهای احتمالی این دوره است که درباره حضور وی حرف و حدیث های بسیاری بر سر زبان ها است. خانم امانی که متولد سال ۱۳۳۹ در ارومیه است، به عنوان یک بانوی فعال سیاسی کارنامه درخشانی در استان و کشور داشته و از بانوان اصلاح طلب و فعال آذربایجان غربی محسوب می شود.

او درباره حضور خود در انتخابات مجلس دهم به اکسیر نو می گوید: «حضور بنده در انتخابات تصمیمی فردی نیست چون هم اکنون عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران و همچنین عضو شورای عالی اصلاح طلبان کشور هستم که برای همگرایی و وحدت اصلاح طلبان و نیز رسیدن به اهداف نیروهای اصلاح طلب  تلاش می کنند.»

خانم امانی می افزاید: « من به عنوان عضوی از شورای مشورتی آقای خاتمی به طور قطع به تصمیم و خردجمعی اصلاح طلبان تن خواهم داد.»

صحبت ها از شرکت وی در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه های انتخابیه ارومیه و تهران بسیار است. خانم امانی در این باره به طور قاطع می گوید: «اگر تصمیم جمعی برآن باشد که در انتخابات شرکت کنم به طور حتم از حوزه انتخاباتی تهران شرکت می کنم.»

حجت الاسلام سیدسلمان ذاکر: نه چپ نه راست؛ ولایی نوآور هستم

حجت الاسلام «سیدسلمان ذاکر» نماینده مردم ارومیه در مجلس هشتم و بازرس قضایی سابق سازمان قضایی کل کشور درباره حضور خود در انتخابات مجلس دهم می گوید: «بنا به درخواست های مکرر مردم ارومیه و با توجه به برخی مشکلاتی که در جامعه وجود دارد احساس می کنم بتوانم خدمتی در راستای حل مشکلات مردم بکنم. به همین دلیل حتما در انتخابات شرکت می کنم.»

وی متولد سال ۱۳۴۵ در ارومیه است.  آقای ذاکر نیز در پاسخ به خط سیاسی خود اظهار می کند: «بنده همیشه در انتخابات به صورت مستقل وارد شده و از طرف هیچ جناحی نه اصولگرایان و نه اصلاح طلبان نماینده نمی شوم اما خودم را به عنوان یک نیروی ولایی نوآور معرفی می کنم.»

علی اکبر عسکری: از سلماس کاندید می شوم

آقای «علی اکبر عسکری» مدیر عامل سابق شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی از جمله کاندیداهای احتمالی اصلاح طلبان در این دوره از انتخابات به شمار می آید که چند ماه قبل از سمت خود استعفا داده تا خود را برای شرکت در انتخابات آماده سازد.

وی متولد سال ۱۳۴۴ در سلماس است. او در گفت وگو با اکسیر نو درباره حضور خود در انتخابات سال جاری اعلام می کند:«انشاءالله در انتخابات مجلس دهم شرکت می کنم.»

آقای عسکری که در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، ریاست ستاد دکتر روحانی را در آذربایجان غربی به عهده داشت در پاسخ به این پرسش که به کدام حزب سیاسی تعلق خاطر دارید؟، می گوید:« بنده عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و همچنین عضو شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان و نیز عضو منتخب شورای مشورتی اصلاح طلبان ارومیه، عضو مجمع مشورتی توسعه استان های کشور و رئیس مجمع مشورتی توسعه آذربایجان غربی هستم.»

گفتنی است، حرف و حدیث های بسیاری درباره حضور آقای عسکری در حوزه انتخاباتی ارومیه و یا سلماس به گوش می رسد که وی در این باره به اکسیر نو اعلام کرد که از حوزه انتخاباتی سلماس در انتخابات حضور خواهد یافت.

ولی سمرقندی: اصولگرا هستم اما احتمالا مستقل وارد انتخابات می شوم

آقای «ولی سمرقندی» مدیرکل سابق آموزش و پرورش آذربایجان غربی و مشاور صندوق کارآمدی امید یکی دیگر از کاندیدهای احتمالی انتخابات است. وی که متولد سال ۱۳۵۰ در ارومیه است، به تازگی نیز به عنوان دبیر کانون تربیت اسلامی استان منصوب شده است.

او نیز آمادگی خود برای حضور خود در انتخابات مجلس دهم را اعلام می کند.

آقای سمرقندی در پاسخ به این پرسش که تفکرات خود را به کدام جناح سیاسی نزدیک می داند؟، می گوید: « بنده تفکرات سیاسی خود را به جناح اصولگرایی نزدیک می دانم اما ممکن است به عنوان کاندیدای مستقل وارد عرصه انتخابات شوم.»

 

صلاح خان احمدزاده:به طور مستقل در انتخابات شرکت می کنم

آقای «صلاح خان احمدزاده» که متولد سال ۱۳۴۹ در ارومیه بوده و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد را بر عهده دارد یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم است. وی نیز حضور خود در انتخابات مجلس دهم را در گفت وگو با اکسیر نو قطعی دانست.

او در پاسخ به این پرسش که آیا با حمایت احزاب سیاسی خاصی وارد عرصه انتخابات می شود؟، می گوید:  بنده به صورت مستقل در انتخابات شرکت می کنم.»

عباس خورشیدی: برای شرکت در انتخابات به جمع بندی نرسیدم

آقای «عباس خورشیدی» معاون اسبق سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی که در حال حاضر در بخش خصوصی فعالیت دارد، یکی از کاندیداهای احتمالی جبهه اصلاح طلبان است.

او در گفت وگو با اکسیر نو درباره حضور خود در انتخابات مجلس دهم می گوید: «هنوز در مرحله جمع بندی بوده و به تصمیم نهایی نرسیده ام.»

جعفرصادق فیضی: فضا سالم باشد می آیم!

آقای «جعفرصادق فیضی» عضو هیات علمی رشته مدیریت استراتژی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه و فعال سیاسی یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی مجلس دهم است که در مصاحبه با اکسیر نو درباره حضور خود در انتخابات می گوید: «اگر فضا سالم و شفاف باشد برای گرم کردن انتخابات و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای، در انتخابات شرکت می کنم.»

دکتر فیضی در پاسخ به این پرسش که آیا با حمایت حزب سیاسی خاصی در انتخابات شرکت می کند؟، اعلام می کند: «هر فردی کارنامه سیاسی مشخصی دارد که به عقیده بنده قضاوت در این رابطه کمی عجولانه است و هر حزبی به طور قطع افرادی که تفکر و گرایش سیاسی نزدیک به آن حزب را داشته باشد، بر خواهند گزید که در آن صورت گرایشات سیاسی به وضوح روشن خواهند شد.»

photo_2015-12-04_20-36-55 [3]

کریم فتاح پور: احساس می کنم به وجودم نیاز است

آقای «کریم فتاح پور» نماینده مردم ارومیه در دوره ششم مجلس شورای اسلامی که به گفته خودش از افتخارات مهم زندگی اش محسوب می شود، یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی و مطرح این دوره از انتخابات است.

وی که متولد سال ۱۳۳۸ منطقه ترگور ارومیه است درباره حضور خود در انتخابات مجلس به اکسیر نو می گوید: «هنوز درباره شرکت در انتخابات به طور قطعی تصمیم نگرفته ام اما با توجه به فضای موجود احساس می کنم به وجودم نیاز است و با تجزیه و تحلیل شرایط اگر نتیجه مثبت حاصل شود، شرکت می کنم.»

آقای فتاح پور درباره جناح سیاسی خود نیز اعلام می کند: «بنده خودم را یک اصلاح طلب می دانم زیرا ضرورت زندگی و مملکت داری این است که افکار به طور دائم در حال اصلاح باشند.»

وی می افزاید: «یک سری تغییرات با گذشت زمان در افکار انسان ایجاد می شود که ممکن است در زمان خود به نظر فرد درست باشد اما مرور زمان نشان می دهد که آن تفکر درست نبوده است. با این وجود بنده در مجموع میانه روی را انتخاب نموده ام.»

جعفرصادق کربلایی: هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده ام

«جعفرصادق کربلایی» عضو اسبق شورای اسلامی ارومیه یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی انتخابات محسوب می شود. وی که متولد سال ۱۳۳۶ ارومیه است در گفت وگو با اکسیر نو درباره حضور در انتخابات می گوید: « برای آمدن یا نیامدن در مرحله جمع بندی نهایی قرار دارم.»

آقای کربلایی در پاسخ به این پرسش که به کدام حزب سیاسی تعلق خاطر دارد؟، اعلام می کند: «بنده در دو دوره خضور در شورای اسلامی شهر که موفق به اخذ آرای مردم شدم، به هیچ جناحی وابسته نبودم اما این به معنای رد هیچ حزبی نبوده و حتی به کمک آنها نیز نیاز دارم. در مجموع باید بگویم فعلا با هیچ حزبی ارتباط نداشته و مستقل هستم.»

علی نوری: شرکت نمی کنم

آقای «علی نوری» مدیر کل اسبق روابط عمومی بانک ملی استان یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی این دوره از انتخابات است که در گفت وگو با اکسیر نو درباره حضور خود در انتخابات می گوید: «با توجه به شرایط موجود، تصمیم نهایی خود را نگرفته ام اما احتمالا شرکت نخواهم کرد.»

مرتضی پیری: مستقلا در انتخابات شرکت می کنم

آقای «مرتضی پیری» متولد سال ۱۳۵۴ است. این عضو پیشین شورای اسلامی ارومیه و عضو هیات علمی گروه مدیریت دانشگاه ارومیه که درباره حضور وی در انتخابات حرف و حدیث های زیادی وجود دارد، به اکسیر نو می گوید: «به امید خدا در انتخابات مجلس دهم شرکت می کنم.»

در پاسخ به این پرسش که خود را منتسب به کدام حزب سیاسی می داند؟، اظهار می کند: «بنده به صورت مستقل عمل نموده و به هیچ حزب سیاسی تعلق خاطر ندارم.»

1440323384_10708_269535 [4]

ابراهیم صفری: مستقل هستم

آقای «ابراهیم صفری» نیز که متولد سال ۱۳۴۷ است پیشتر معاون عمرانی شهرداری ارومیه بود با استعفا از سمت اش خود را برای حضور در انتخابات مجلس دهم مهیاد می کند. او نیز شرکت خود را در انتخابات قطعی می داند.

وی در پاسخ به این پرسش که در انتخابات با حمایت کدام حزب سیاسی وارد این عرصه می شود؟، می گوید: بنده به صورت مستقل در انتخابات شرکت خواهم کرد.

ناصر پوراسد: برای انتخابات مجلس هم می آیم

آقای «ناصر پوراسد» فعال اقتصادی و از کاندیداهای احتمالی و جوان ارومیه است که نام اش سال ۹۲ برای اولین بار در انتخابات شورای اسلامی شهر ارومیه مطرح شد. او تصمیم گرفته تا یکبار دیگر بخت خود را برای حضور در انتخابات این بار در سطحی بالاتر و در انتخابات مجلس دهم بیازماید. وی که متولد سال ۱۳۵۹ در قوشچی ارومیه است در گفت وگو با اکسیر نو می گوید: «به احتمال زیاد در انتخابات مجلس دهم شرکت خواهم کرد.»

پوراسد در پاسخ به این که آیا به حزب سیاسی خاصی تعلق خاطر دارد؟، اظهار می کند: «بنده در انتخابات به صورت مستقل شرکت می کنم.»

ماموستا نجم الدین عزیزیان: به خاطر مردم می آیم

ماموستا «نجم الدین عزیزیان» امام جمعه سیلوانا که مدت ۱۰ سالی است در بخش سیلوانا مشغول فعالیت های اجتماعی بوده یکی از کاندیداهای احتمالی اهل سنت در انتخابات مجلس دهم است. وی که متولد سال ۱۳۴۴ منطقه ترگور ارومیه است در گفت وگو با اکسیر نو درباره حضور خود در انتخابات می گوید: «احتمالا در انتخابات مجلس امسال شرکت می کنم.»

آقای عزیزیان درباره گرایش سیاسی خود نیز ابراز می کند: «بنده به هیچ جناح سیاسی وابسته نبوده و اگر وارد صحنه انتخابات شوم به صورت مستقل شرکت خواهم نمود.»

به گفته ماموستا عزیزیان تنها دلیلی که ممکن است به خاطر آن در انتخابات شرکت کند درخواست های مردم از ایشان برای حضور است.

مصطفی فروزان: افکار خود را به جریان تدبیر و امید نزدیک می دانم

آقای «مصطفی فروزان» که علاوه بر فعالیت در بخش خصوصی، به عنوان مدرس دانشگاه های آزاد و دولتی نیز فعال است، درباره حضور خود در انتخابات مجلس می گوید: «در حال حاضر تصمیم قطعی برای شرکت در انتخابات لحاظ نکرده ام اما احتمال ورود بنده به عرصه انتخابات وجود دارد.»

وی که متولد سال ۱۳۶۲ در ارومیه است در پاسخ به این که تفکرات کدام حزب سیاسی را به افکار خود نزدیک می داند؟، می گوید: «بنده افکار خود را به جریان دولت تدبیر و امید نزدیک تر دانسته و حامی دولت دکتر حسن روحانی هستم.»

آرمان سیمیتکو: مستقل و به عنوان یک ولایت مدار در انتخابات شرکت می کنم

آقای «آرمان سیمیتکو» متولد ۱۳۶۴ ارومیه و فعال سیاسی و شاغل در بخش خصوصی است. او نیز یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی اهل سنت در انتخابات پیش رو است. وی که به عنوان جوان ترین کاندیدای احتمالی ارومیه محسوب می شود، در گفت وگوبا اکسیر نو درباره حضور خود در انتخابات آتی می گوید: «بنده به طور حتم در انتخابات مجلس شرکت خواهم کرد.»

آقای سیمیتکو درباره جناح سیاسی خود نیز اعلام می کند: «بنده کاندیدای مستقل،  ولایت مدار و پایبند به اصول و مبانی اسلام و انقلاب بوده و به هیچ جناح خاصی تعلق خاطر ندارم.»

وحید جلال زاده: حضورم در انتخابات هنوز قطعی نیست

آقای «وحید جلال زاده» استاندار سابق آذربایجان غربی نیز یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم است که در گفت و گو با اکسیر نو درباره حضور خود در انتخابات می گوید: «حضور بنده در انتخابات هنوز مشخص نیست.»

گفتنی است؛ آقای جلال زاده منتسب به جریان اصولگرایی و نزدیک به جبهه پایداری شناخته می شود.

 

* شایان ذکر است؛ علاوه بر کاندیداهای احتمالی ای که در بالا معرفی شدند، اکسیر نو تلاش کرد تا با چند تن دیگر از نامزدهای احتمالی انتخابات پیش رو همچون خانم ها طیبه صفایی، رویا محمدزاده، افسانه مسگری و آقایان سیدفتاح حسینی، ماموستا رضا عبداله زاده، عادل ناصری و طاهر امامی گفت وگو کرده و آخرین تصمیم آنها را نیز جویا شود اما در برقراری ارتباط با ایشان موفق نبود.