Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 وزنه‌بردار ارومیه‌ای در مسابقات جهانی آمریکا روی تخته می‌رود - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو
نایب رئیس هیئت وزنه‌برداری آذربایجان غربی گفت: علی میری وزنه‌بردار ارومیه‌ای در رکوردگیری تیم ملی توانست نظر شورای عالی فنی و سرمربی تیم را جلب کند و در مسابقات جهانی آمریکا بر روی تخته می‌رود.

نایب رئیس هیئت وزنه‌برداری آذربایجان غربی گفت: علی میری وزنه‌بردار ارومیه‌ای در رکوردگیری تیم ملی توانست نظر شورای عالی فنی و سرمربی تیم را جلب کند و در مسابقات جهانی آمریکا بر روی تخته می‌رود.

« شاهرخ پیری » در گفت‌وگو با خبرنگار اکسیر نو، با اشاره به رکوردگیری سوم آبان ماه تیم ملی وزنه‌برداری در شهر بابلسر اظهار داشت: در پی رکوردگیری صورت گرفته ترکیب کاروان اعزامی به مسابقات جهانی مشخص شد که خوشبختانه علی میری نیز توانست نظر شورای عالی فنی و سرمربی تیم را جلب کرده و راهی مسابقات شود.

وی افزود: میری در این رکوردگیری موفق شد درحرکت یک ضرب وزنه ۱۶۰ کیلوگرمی را بالای سر برد و وزنه ۲۰۲ کیلوگرمی را درحرکت دو ضرب مهار کرد و درمجموع و با کسب ۳۶۲ امتیاز توانست جواز حضور در مسابقات جهانی وزنه‌برداری آمریکا را کسب کند.

نایب رئیس هیئت وزنه‌برداری آذربایجان غربی گفت: تا زمان اعزام وزنه‌برداران به مسابقات و با توجه به عملکرد آنان در طول تمرینات امکان تغییر در ترکیب باز هم وجود دارد و با توجه به استعداد وی مطمئن هستیم که در لیست باقی می‌ماند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات جهانی از تاریخ هفتم آذرماه تا چهاردهم این ماه به میزبانی کشور آمریکا برگزار می‌شود و امیدواریم تمامی وزنه‌برداران کشور عزیزمان به خوبی بدرخشند و بتوانند مدال‌های رنگارنگی را برای کشورمان به ارمغان بیاورند.

پیری یادآور شد: میری علی‌رغم آسیب‌دیدگی و جابجایی لگن توانست در حد مطلوب و راضی کنند ظاهر شود و ازاین‌پس در راستای افزایش انگیزه وی حرکت خواهیم کرد و با حضور در فدراسیون وزنه‌برداری و اهدای جایزه به وی این مهم را شروع خواهیم کرد و اگر تمرینات خود را به خوبی پشت سر بگذارد می‌تواند در نوع خود شگفتی بیافریند و حضور میری از شهر ارومیه پس از گذشت سالیان سال در مسابقه معتبر جهانی بزرگ‌سالان افتخاری برای شهر ارومیه و استان آذربایجان غربی است.

وی با اشاره به موفقیت‌های میری تأکید کرد: کسب مدال برنز رقابت‌های داخل سالن آسیا در دسته ۸۵ کیلوگرم توسط وی آخرین افتخار کسب‌شده توسط غیور مرد ارومیه‌ای برای کشورمان است و در سن ۲۲ سالگی یکی از آینده داران وزنه‌برداری کشورمان است و می‌تواند موفقیت‌های بسیاری کسب کند.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 0

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/public_html/old/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3398