Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 می دانستم بهادری وارد انتخابات می شود، معاونم نمی کردم/قربان احمدی پایان خدمت و مدرک تحصیلی ندارد!/شایعات مربوط به صدور مجوز برای واردات مرکبات و خشکبار کذب است - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو
استاندار آذربایجان غربی:
استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت مدیریت جهادی و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص پیشبرد اهداف توسعه ای استان تاکید کرد.

به گزارش اکسیر نو، «قربانعلی سعادت» طی نشستی با اصحاب رسانه با اشاره به مطلب فوق اظهار کرد: مدیریت بدون پول و عمل به اقتصاد مقاومتی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده ایم. لذا باید اذعان کنیم که در عمل به اقتصاد مقاومتی با برخی مشکلات استانی رو به رو هستیم که با افزایش اختیارات استانداری های استان های مرزی می توان بر این مشکلات فارغ آمد.

IMG_9889

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر علت تاخیر سفر ریاست جمهوری به آذربایجان غربی گفت: از علت اصلی تاخیر این سفر اطلاعی ندارم. برخی ها مدعی می شوند که هرچقدر سفر ریاست جمهوری به استان با تاخیر مواجه شود، از بودجه ای که قرار است هنگام سفر تخصیص یابد، کاسته خواهد شد؛ باید اعلام کنم که این ادعا صحت ندارد و هرکدام از استان ها اعتبارات ویژه و مختص خود را داشته و ربطی به تاخیر سفر ندارد. از سویی نیز باید اعلام کنم شاخص ترین پروژه دولت یازدهم در آذربایجان غربی، پرداخت به مسئله حیاتی احیای دریاچه ارومیه است. در همین راستا دولت منتظر نتیجه دادن پروژه احیای دریاچه ارومیه می باشد که امید است با نتیجه دادن این امر، شاهد سفر دکتر روحانی به آذربایجان غربی در آینده ای نزدیک باشیم.

با کمبود بودجه مواجه هستیم

استاندار آذربایجان غربی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر علت عدم صرف اعتبار مناسب به مباحث فرهنگی استان گفت: متاسفانه نه تنها در مباحث فرهنگی بلکه درتمامی حوزه ها با کمبود اعتبار مواجه هستیم. علیرغم این کمبود اعتبار بودجه فرهنگی استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته چند برابر افزایش یافته است؛ اقدامات مناسبی نیز در بحث ساماندهی مساجد صورت گرفته است. همچنین لازم می دانم به بحث سریال شهید باکری نیز اشاره داشته باشم که در دوره استاندار قبلی کلید خورد اما نتیجه بخش نبوده و راکد مانده است؛ عزمی جدی برای بهره برداری از پروژه ساخت سریال شهید مهدی باکری داریم.

وی در خصوص اینکه چرا در شاخصه های توسعه ای، رتبه پایینی در کشور داریم؟، اظهار کرد: اتفاقا باید عرض کنم شاخصه های توسعه ای ما در مواردی نیز وضعیت نرمال و مناسبی دارد. اینکه در برخی موارد شاخصه های ضعیف را مطرح می کنیم، خواستار توجه مسئولین و جذب بودجه هستیم.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ۱۲۶۰ واحد تولیدی که در استان راکد مانده بودند، توضیح داد: پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ۴۰۰ واحد تولیدی راکد شناسایی و اقدامات لازم برای فعالیت مجدد این واحد ها صورت گرفت. در همین راستا نیز تعدادی از نیروی های بیکار در استان در همین واحد های تولیدی به کار گرفته شده اند که امیدواریم این روند ادامه یابد. در بخش سرمایه گذاری در آذربایجان غربی نیز نباید منطقه آزاد ماکو را از یاد برد؛ برنامه های کلانی برای استفاده منطقه آزاد ماکو در توسعه منطقه داریم که در صورت ایجاد زیر ساخت های لازم عملی خواهد شد. علاوه بر منطقه ازاد ماکو، چندین منطقه ویژه اقتصادی نیز در استان وجود دارد که پتانسیل بی نظری برای توسعه منطقه محسوب می شود.

IMG_9892

 

شایعات مربوط به صدور مجوز برای واردات مرکبات و خشکبار کذب است

استاندار آذربایجان غربی همچنین در پاسخ به شایعات مربوط به صدور مجوز برای واردات خشکبار و مرکبات برای جریانی خاص، اذعان کرد: این موارد مطرح شده در برخی رسانه صحت ندارد و آن را تکذیب می کنیم.

از فعالیت انتخاباتی استاندار سابق تشکر می کنم

وی همچنین به سوال های مطرح شده در خصوص فعالیت انتخاباتی استاندار سابق و معاونین وی در ارومیه و تخریب چهره دولت در سخنرانی های انتخاباتی، پاسخ داد: از فعالیت های انتخاباتی استاندار سابق و تیم همراه استقبال می کنیم چرا که معتقد هستیم در صورت فعال بودن جناح های مختلف، انتخابات پر شوری خواهیم داشت. از حضور تیم استاندار سابق تشکر می کنیم و معتقد به برگزاری انتخاباتی سالم هستیم.

اصلاح طلبانی که ما را حامیان جریان پایداری می دانند، از سیاست چیزی نمی فهمند

استاندار آذربایجان در خصوص اینکه برخی فعالین سیاسی اصلاح طلب اعلام داشته اند که استانداری آذربایجان غربی به ستاد انتخاباتی جریان پایداری تبدیل شده است، گفت: اصلاح طلب هستم ولی مخالف تندروی! افرادی که اعلام می کنند استانداری به ستاد انتخاباتی جریان پایداری ها تبدیل شده است از سیاست چیزی نمی فهمند! این آقایان اصلاح طلب نیستند بلکه انحصار طلب هستند. نزدیک به ۱۸ جریان اصلاح طلب داریم که در برخی مواقع وقتی فردی اصلاح طلب را به عنوان مدیری معرفی می می کنیم هزاران پیام تشکر را صادر می کنند ولی وقتی فردی اصولگرا را به عنوان مدیر معرفی میکنیم پیام های “اصلاح طلب مرد” را می فرستند. ما معتقد به استفاده از تمامی نیرو ها هستیم.

“قربان احمدی” پایان خدمت و مدرک تحصیلی ندارد

سعادت در خصوص اظهارات جنجالی رییس دفتر سابق خود، گفت: حقایقی را می خواهم بازگو کنم. قربان احمدی پایان خدمت ندارد. حتی این آقای محترم مدرک تحصیلی نیز ندارد. بنده چگونه می توانم فردی اینگونه را جذب کنم؟! اگر جذب می کردم هم مجازاتش زندان بود. زمانی آقای احمدی کنار من می نشست و عکس یادگاری می گرفت، پرسیدم چرا عکس می گیری، گفت که می خواهد در انتخابات شرکت کند. در حیرتم یک فرد بدون کارت پایان خدمت و تحصیلات چگونه می خواهد کاندید شود؟!

IMG_9808

 

به بهادری گفتم که بفهم با چه کسی حرف می زنی!!!

وی همچنین در رابطه با شبهات موجود مبنی بر استفاده معاون عمرانی سابق استاندار آذربایجان غربی از پول بیت المال در هزینه های انتخاباتی خود، اذعان کرد: اگر می دانستم آقای بهادری خواستار شرکت در انتخابات است وی را معاون عمرانی خود نمی کردم. بهادری به من گفته بود که وارد انتخابات نمی شود ولی بعدا تصمیم خود مبنی بر حضور در انتخابات را با واسطه به من رساند. یادم است روزی به بهادری در این رابطه گفتم که وقتی با من حرف می زند بفهمد مقابل کیست و چگونه سخن می گوید! این جوانان سر ما شیره می مالند! در رابطه شبهات موجود نیز باید اظهار کنم که آقای بهادری هیچ اختیاری برای خرج بودجه در ستاد احیا ندارد. حتی مبلغی را ستاد احیا تحت عنوان کارت های هدیه به خبرنگاران دارده بود که دستور دادم آنان را از جیب خودش بپردازد نه ستاد احیا!!

پیگیر احداث خانه فرهنگ و هنر آذربایجان هستیم

استاندار آذربایجان غربی در خصوص مسائل قومیتی اخیر رخ داده در منطقه نیز اظهار کرد: برنامه ای بر روی خروجی رسانه ملی قرار گرفت و احساسات مردم را جریحه دار کرد. لذا در همین راستا حساب پانتورکیسم را باید جدا از مردم دانست. تجزیه طلبان در خیابان ها به مردم عادی نیز حمله می کردند. حمایت گروهک های تروریستی پ.ک.ک از پانتورکیسم نیز دلیلی بر اهداف شوم این افراد بود.

وی ادامه داد: در تلاشیم تا قانون اساسی به نحو مناسب اجرا شود در همین راستا پیگیر احداث خانه فرهنگ و هنر آذربایجان در ارومیه هستیم که امید است محقق شود.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Notice: WP_Query از نگارش 3.1 از رده خارج شده! تاریخ مصرف "caller_get_posts" گذشته است. به‌جای آن از "ignore_sticky_posts" استفاده کنید. in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3624

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 0

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/public_html/old/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3398