Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 شهرداری جوان با برد مقابل ملوان به پلی آف صعود کرد - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو
از هفته سوم دور برگشت مسابقات لیگ دسته یک والیبال کشور:
تیم شهرداری جوان ارومیه توانست با پیروزی برابر ملوان تهران صعود خود را به مرحله پلی آف قطعی کند.

به گزارش اکسیر نو، از هفته سوم دور برگشت مسابقات لیگ دسته یک والیبال کشور دو تیم شهرداری جوان ارومیه و ملوان تهران به قضاوت مرتضی اکرمی و بهزاد جهانی در ورزشگاه مخابرات ارومیه به مصاف هم رفتند که در پایان تیم ارومیه توانست تیم ملوان را سه بر یک با شکست بدرقه کند.

در این دیدار تیم ارومیه با ترکیب سجاد سیفی نیا، مهدی ساعدی فر، وحید مرادی، میلاد حمیدی، صابر علیپور، احد رضایی و آرش آقاپور به عنوان لیبرو با سرمربیگری جاوید محسنی نیا به مصاف ملوان تهرانی رفت که در بازی پر حرف و حدیث رفت توانسته بود ارومیه را مغلوب کند، دیداری که رای قطعی در مورد آن صادر نشده است.

ست اول دیدار با بازی برابر هر دو تیم آغاز شد. امتیازات مساوی پیش می رفت و هیچ کدام ار دو تیم نتوانست در ست اول اختلاف ایجاد کند. با برابر شدن نتیجه در امتیاز ۲۸ کار تیم برنده در ست اول به امتیاز ۳۰ کشید و این تیم ملوان بود که توانست با کسب دو امتیاز پیاپی ۳۰ بر ۲۸ برنده ست اول باشد.

اما ست دوم ورق برگشت. یاران ارومیه از همان ابتدا پیش افتاده بودند، توانستند اختلاف امتیاز زیادی ایجاد کنند. اختلافی که با توجه به امتیازات دو تیم کمتر کسی آن را پیش بینی می کرد. یاران جوان ارومیه با یک نمایش دیدنی و دفاع های زیبا توانستند تیم ملوان را در ست دوم ۲۵ بر ۱۰ شکست دهند و باانگیزه بالا پا به ست سوم بگذارند.

ست سوم بازی نیز با هنرنمایی شاگردان محسنی نیا آغاز شد. ارومیه از همان ابتدای ست مانند ست دوم پیش افتاد و به حریف اجازه عرض اندام نداد و در آخر ست سوم ،  با نتیجه قاطع ۲۵ بر ۱۴ پیروز از زمین خارج شد تا با انگیزه بالا راهی ست چهارم شود.

ست چهارم بازی در حالی آغاز شد که ملوان نسبت به دو ست قبلی عملکرد بهتری داشت و نگذاشت اختلاف امتیازات افزایش پیدا کند. اما این ارومیه بود که به یمن دفاع های بی نقص یاران خود و البته دریافت های به موقع بازیکنانش ست چهارم را نیز با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ از آن خود کرد تا سه امتیاز این بازی خانگی را کسب کند.

ارومیه با این برد خانگی صعود خود را به مرحله پلی آف قطعی کرد. در پایان دیدار سرمربی تیم ارومیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ارومیه می توانست در این بازی بدون واگذاری ست پیروز شود اما دست کم گرفتن حریف باعث شد تا ارومیه ست اول را به ملوان واگذار کند که در سه ست بعدی این موضوع برطرف شد و ارومیه توانست یک بازی زیبا مقابل ملوان به نمایش بگذارد.
وی افزود: در دیدار رفت این دو تیم حواشی ایجاد شد که باعث شده تا کار به کمیته انضباطی بکشد و به نظر می رسد تا کمیته انضباطی فدراسیون والیبال منتظر نتیجه دیدار دور برگشت بود تا تصمیم نهایی خود را در قبال رسیدگی به شکایت تیم شهرداری جوان ارومیه در برابر حواشی تیم ملوان تهران اعلام کند.
محسنی نیا گفت: قطع عمدی برق سالن، پاره شدن سیم بوکسر تور والیبال، تاخیر نیم ساعته در برگزاری مسابقه و استفاده از داوران خط نگهداری که کارت داوری نداشتند، از جمله حواشی و تخلفات باشگاه و تیم ملوان تهران در دیدار رفت بود که هر کدام می توانست برای به تعویق افتادن یک بازی تاثیر گذار باشد و باید توسط فدراسیون بررسی شود.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 0

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/public_html/old/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3398