Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 قربان احمدی:جابجایی چند مهره، استان را به آرامش می رساند - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو
ناگفته های «قربان احمدی» در گفت وگو با اکسیر نو؛
به واسطه دوستی های آقای استاندار با بعضی از افراد مخالف دولت، به نظر می رسد مواضع جریان انحرافی دولت گذشته در استان تقویت شده است.

به گزارش اکسیر نو، اخیرا همایش حزب اعتدال و توسعه به صورت باشکوهی در آذربایجان غربی برگزار شد. طبق اخبار ضد و نقیض، گویا با توجه به شکایت صورت گرفته علیه ” قربان احمدی” دبیر حزب اعتدال و توسعه در آذربایجان غربی، تعدادی مامور در این همایش درصدد بازداشت وی عمل می کنند. البته ماجرا به اینجا ختم نشد و مطالبی در این رابطه در فضای مجازی منتشر گردید.

سرویس سیاسی پایگاه خبری اکسیر نو، مصاحبه ای با شخص ” قربان احمدی” برای شفاف سازی موضوع، به شرح ذیل انجام داده است.

اکسیر نو- آقای قربان احمدی! همایش حزب اعتدال و توسعه در آذربایجان غربی که با استقبال پر شوری همراه بود، حاشیه ای نیز داشت؛ آیا اتفاق صورت گرفته صحت دارد؟

از شما بسیار سپاسگزارم که با حساسیت لازم فضای سیاسی استان را رصد می کنید. همایش برگزار شده با ۵ هدف و در راستای نشان دادن توان تشکیلاتی و قدرت سازمانی حزب اعتدال و توسعه برگزار شد. هدف ما در این مراسم افتتاح دفتر استانی، تعیین سیاست های راهبردی حزب، نشر گفتمان اعتدال، افتتاح وب سایت رسمی حزب اعتدال، تجلیل از طلایه داران اعتدال استان و تجلیل از مرحوم علی اکبر آقایی بود.  دکتر بانک در سفر خود به ارومیه و قبل از همایش حزب، با نخبگان، فرهیختگان و ستاد های حامی دکتر روحانی دیداری داشتند که بسیار بازخورد مناسبی داشت. البته طبق اذعان بسیاری از سیاسیون، همایش برگزار شده  از لحاظ کیفی و کمی بسیار منحصر به فرد بود. البته نکته ای را دوست دارم مطرح کنم در این رابطه که شخص آقای بانک معاون کل نهاد ریاست جمهوری نیز می باشد ولی متاسفانه علیرغم هماهنگی ۳ روز قبل ما با مسئولان استانداری، جایگاهی در پاویون فرودگاه برای ما اختصاص داده نشد و این امر بیانگر بی توجهی مسئولان استانی به جایگاه حقوقی شخص آقای بانک بود.

متاسفانه برخی ها به دنبال به حاشیه کشیدن مراسم باشکوه همایش حزب اعتدال و توسعه در آذربایجان غربی بودند.  مطالب منتشر شده علیه بنده در برخی شبکه های اجتماعی توسط افرادی خاص مدیریت شده و طبق یک برنامه ریزی دقیق صورت می گیرد. دوست دارم در این مصاحبه برخی حقایق را اذعان کنم که تاکنون با هیچ رسانه ای در میان نگذاشتم.

بنده در شهرستان ماکو یک لودر داشتم که این لودر توسط ۳ اصفهانی در تاریخ ۸ تیر ماه ۹۲ به سرقت رفت. یکی سارقین مقیم شوط بود. در این راستا نیز حکم قطعی ۳ سارق، صادر و اجرا گردید.

سپس یکی دو نفر از آقایان استانداری آذربایجان غربی به علت اینکه بنده در راستای مطالبات مجدانه گروه های سیاسی، ستاد های انتخاباتی دکتر روحانی و حامیان دولت، انتقاداتی به نحوه اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی و به خصوص منطقه آزاد ماکو داشتم، به دشمنی با ما پرداختند. متاسفانه شخص جناب آقای استاندار به عنوان عضو هیات مدیره منطقه آزاد ماکو به جای توجه به دغدغه ها و خواست مردم منطقه آزاد ماکو، از در بی توجهی به این انتقادات، ما را دشمن خود قلمداد کرد و علی رغم تخلفات آشکار در حوزه منطقه آزاد ماکو از (ح- ف) تمام قد دفاع کرد و ما را برای خود دشمن  دانست.

این افراد طی یک اقدام تامل برانگیز به سراغ (ت. الف.) همان سارق اصفهانی مقیم شوط  رفته و آن را تحریک و متقاعد به شکایت های واهی علیه بنده کرده اند. سارق شوطی نیز ۱۱ شکایت علیه بنده با موضوعات مختلف تحت عنوان متضرر شدن و غیره داشته که همگی مختومه شد و قرار منع تعقیب صادر شده است که ما به تمامی این پرونده های واهی اعلام شکایت کرده ایم که کیفر خواست صادر شده است.  اما متاسفانه گویا یکی دو تن از آقایان استانداری هنوز سناریوهایی برای ترور شخصیت بنده داشتند؛ این سارق شوطی پس از مختومه شدن ۱۱ شکایت گذشته، یک شکایت دیگر علیه بنده انجام داده که در آن شکایت با خط دهی از سوی برخی آقایان استانداری، طی یک اقدام مضحک، آدرس بنده نامعلوم ذکر شده و غیابا رای به جلب بنده صادر می شود. در روز همایش نیز این فرد با زمان و مکان دقیقی که افراد خاص در اختیار وی قرار داده بودند در همایش حاضر و ادعا می کند خسارت ۳۰ میلیونی از سوی بنده دیده و خواستار جلب من است (نیش خندی می زند). خوشبختانه این مورد نیز ختم به خیر شد. باید اذعان کنم که هیچگونه حقی از سارق یادشده برای بنده وجود ندارد.

متاسفانه اینگونه بد اخلاقی های سیاسی همیشه بوده است. به نطر می رسد عده ای قربان احمدی را بزرگترین مانع برای تصرف بیش از پیش استان می دانند که صد البته درست تشخیص داده اند؛ چون تا زنده هستم هرگز اجازه نخواهم داد عده ای مخالف دولت در لباس دولت،  امید این ملت را با انحصارطلبی و تمامیت خواهی به نفع خودشان تمام کنند. خوشبختانه این حرکت ناشایست آنها نیز همانند توطئه های قبلی شان نقش بر آب شد.

 

237997_840

اکسیر نو- در قسمتی بیان کردید که هدف حذف شما بود؛ چرا و چگونه؟

بله هدف حذف بنده است. نظر به اینکه اقدامات تامل برانگیز، غیرقانونی و غیر انسانی این آقایان برای تشویش افکار عمومی به بهانه حذف بنده با نشر اکاذیب و بستن افترا و پرونده سازی های دروغین و جعلی پرونده ای را درست کرده  و به دست یک روحانی که مشاور استاندار نیز می باشد به دفتر مرکزی حزب اعتدال و توسعه برده شده است تا شاید آنان را از معرفی بنده به عنوان دبیر حزب در استان منصرف کند.

اکسیر نو- جعل اسناد قوه قضاییه؟ آیا اقدام قانونی برای پیگیری این موضوع کرده اید؟

به درخواست حزب اعتدال و توسعه فعلا خیر. ولی به طور حتم پیگیری قضایی خواهیم کرد.

اکسیر نو- وقتی پرونده هایی که به قول خودتان جعلی است به دفتر حزب اعتدال و توسعه نشان دادند؛ پاسخ آنان چه بود؟

حزب پرونده ها را بررسی کرده و جعلی بودن آنان آشکار شده است.

اکسیر نو- منظورتان از آقایان خاص استانداری کیست اند؟

(و.ی.)، (ج. ف.)

اکسیر نو- به هرحال شما ۲۰ ماه در استانداری آذربایجان غربی بودید؛ چرا به یک دفعه و پس از رفتن شما، هجمه ها علیه شما افزایش پیدا کرد؟

اتفاقا همین سوال برای بنده نیز مطرح است. بنده پیگیر سیاست های دولت تدبیر و امید و اجرای آنان در آذربایجان غربی بودم و همین امر برای آقایان خطر بود. این افراد دست پیش می گیرند تا به قول معروف پس نیفتند. اما منتظر اقدامات قضایی بنده باشند.

اکسیر نو-  استاندار آذربایجان غربی به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید، طبق قانون باید به اتفاقات استان پاسخگو باشد. آقای سعادت چرا باید مخالف سیاست های دولت عمل کند؟

به واسطه کم توجهی شخص استاندار، این افرادی که در بالا ذکر کردم در تمامی حوزه هایی که تحت مدیریت آنان نیست ورود کرده اند. مثلا مدیری که حوزه فعالیت آن هیچ ربطی به سیاست ندارد به همراه مشاور روحانی استاندار با حضور در منطقه آزاد و پیشنهادات غیر متعارف به حامیان دولت درصدد به اصطلاح تعامل برآمدند. مشاور استاندار در حوزه طلاب فقط باید در حوزه خود فعالیت کند. همین شخص آقای مشاور در امور طلاب قبل از انتصاب به سمت مشاوری بزرگترین انتقادات را به استانداری داشت ولی هم اکنون حق السکوت گرفته و سیاست های غلط را اجرایی می کند.

مدیریت منطقه آزاد نیز به نام دولت روحانی و به کام احمدی نژادها عمل می کند. اکثر مردم منطقه آزاد ماکو از وضعیت حاکم بر آن منطقه ناراضی هستند. این افراد منطقه آزاد ماکو را به صورت شرکت خصوصی مدیریت می کنند و باید پاسخگو باشند. اخباری رسیده که مدیر عامل منطقه آزاد ماکو بخش به بخش و روستا به روستا برای قالب کردن جریان مخالف دولت تلاش می کند.

متاسفانه باید اذعان کنیم که به واسطه دوستی های آقای استاندار با بعضی از افراد مخالف دولت، به نظر می رسد مواضع جریان انحرافی دولت گذشته در استان تقویت شده است.

اکسیر نو- منظورتان دقیقا از غفلت آقای استاندار چیست؟

ببینید! آقای سعادت باید در رابطه با وضعیت موجود پاسخگو باشند. استانداری آذربایجان غربی هم اکنون به لانه انشقاق و تولید نفاق در بین جریان حامی دولت تبدیل شده است. بنده آقایان سعادت و رادفر را برای پاسخگویی و روشن شدن افکار عمومی به مناظره دعوت می کنم.

اکسیر نو- در سفر دکتر روحانی به ارومیه و قبل از پیروزی در انتخابات ۹۲، جنابعالی یکی از نزدیکترین افراد به ایشان بودید؛ آیا در رابطه با وضعیت موجود به ایشان گزارش دادید؟

اگر برخی مسائل و سوءمدیریت ها را به دکتر روحانی انتقال دهم سنگ روی سنگ بند نمی شود. در آذربایجان غربی برای یک نفر نیز اشتغال زایی صورت نگرفته و اقتصاد استان با بانک شخصی اشتباه گرفته شده است. هرچند معتقد به حل مشکلات توام با آرامش هستیم ولی مجبوریم مشکلات را به شخص ریاست جمهوری انتقال دهیم. به شما قول می دهم با جابجایی چند مهره در آذربایجان غربی همه چیز حل می شود.

 

*سایت اکسیر نو به عنوان رسانه ای آزاد و بی طرف آمادگی دارد پاسخ تمامی شخصیت های حقیقی و حقوقی که در این گفت وگو به نحوی به آنها اشاره شده است را شنیده و به مخاطبان خود انتقال دهد. همچنین مطالب گفته شده در  این مصاحبه نظر شخص مصاحبه شونده است و اکسیر نو هیچ گونه دخل و تصرفی در مطلب فوق ندارد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Notice: WP_Query از نگارش 3.1 از رده خارج شده! تاریخ مصرف "caller_get_posts" گذشته است. به‌جای آن از "ignore_sticky_posts" استفاده کنید. in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3624

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 0

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/public_html/old/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3398