Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 جشن گلریزان برای خانه دار شدن حامی مهربانی ها - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو
یکشنبه برگزار می شود:
برای خانه دار شدن خانه حامی که از فرزندان نوجوان بی سرپرست تحت نظر بهزیستی نگهداری می کند جشن گلریزان برگزار می شود.

به گزارش اکسیر نو ، حامی خانه ای است که در سال ۹۳ با هدف حمایت از فرزندان بی سرپرست تحت پوشش بهزیستی در ابتدا با پذیرش ۱۵ فرزند از مراکز مختلف آغاز به کار کرد . در این میان برگرداندن شش فرزند به به آغوش گرم خانواده از اقدامات حائز اهمیت این مرکز است هرچند که ۹ فرزند دیگر نیز با آموختن مهارت های مورد نیاز وارد یک زندگی مستقل شده اند. احسان آشتیانی مدیر عامل خانه حامی در خصوص نحوه فعالیت این خانه در گفت و گو با خبرنگار اکسیر نو اظهار کرد: ادعا نمی کنیم که بهترین زندگی را برای فرزندانی که وارد این خانه شده اند فراهم کرده ایم اما تمام سعی خود را برای آموزش مهارت زندگی به فرزندان خانه به کار بسته ایم تا به زندگی ایده آل نزدیک شوند و در این راه بهزیستی ارومیه و خصوصا معاونت اجتماعی آن کمک حال ما بوده اند.

وی افزود: در مدت فعالیت این خانه با وجود همه مشکلات سعی کرده ایم تا در معیشت های ضروری فرزندان کمبودی حس نشود و به بهترین نحو در خدمت نوجوانانی باشیم که در این خانه بنا شده تا مورد حمایت واقع شوند.

آشتیانی با اشاره به برگزاری جشن گلریزان این خانه در هیجده بهمن ماه، گفت: برای تامین نیازهای نوجوانان و جوانان تحت سرپرست این موسسه، جشن گلریزان روز یکشنبه همین هفته از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در سالن همایش اداره بهزیستی ارومیه واقع در خیابان ورزش برگزار می شود.

مدیرعامل خانه حامی ادامه داد: مطمئنا حضور پرشور خیرین و کمک آنها به این فرزندان یاری گر ما در رسیدن به اهداف خیرخواهانه و انسان دوستانه خواهد بود چرا که ما نزدیک به یک سال و نیم است غریبانه در صدد رفع موانع و مشکلات پیش رو هستیم اما برای این مهم یاری مردم و مسئولان امری ضروری به نظر می رسد.

وی تصریح کرد: فرزندانی که به تازگی  به این خانه وارد شده اند در رده سنی نوجوانان می باشند و عمده هدف موسسه توانمندسازی این جوانان برای ورود به عرصه جامعه و کمک در ادامه تحصیل، اشتغال و تامین آینده آنان است .

وی افزود: تمام تلاش مسئولان این موسسه خیریه دادن اعتماد به نفس و اطمینان لازم به این جوانان است تا بتوانند برای تشکیل یک زندگی مستقل و مستحکم در جامعه کنونی است در واقع فرزندان در حال حاضر نیازمند حمایت می باشند چرا که در سن حساس و پرخطری به سر می برند.

آشتیانی ادامه داد: سال گذشته و امسال برای شروع کار و جذب کمک های مردمی و مسئولان اقدام به برگزاری چندین مرحله جشن گلریزان این موسسه در سالن همایش های اداره برق و بنیاد کودک استان کرده ایم که امیدوارم منجر به شناخت هر چه بیشتر این موسسه و جذب کمک های مردم خیر و نیکوکار استان شود.

وی افزود: این موسسه همواره خانه امید جوانان و کودکان مورد حمایت خود است و آنان حتی پس از جدایی از این موسسه و تشکیل زندگی و خانواده نیز می توانند به این موسس مراجعه کرده و از حمایت های معنوی و انسان دوستانه ما بهره مند شوند.

خانه حامی یکی از مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی است که به صورت مستقل کار خود را ادامه می دهد و این در حالی است که این مرکز هنوز خانه ای ندارد و در یک ساختمان اجاره ای به سر می برد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Notice: WP_Query از نگارش 3.1 از رده خارج شده! تاریخ مصرف "caller_get_posts" گذشته است. به‌جای آن از "ignore_sticky_posts" استفاده کنید. in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3624

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 0

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/public_html/old/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3398