بزرگترین نظرسنجی اینترنتی اکسیر نو برای انتخابات مجلس دهم/ به کاندیدای مقبول تان رای دهید!

پایگاه خبری تحلیلی اکسیر نو، بزرگترین نظرسنجی اینترنتی مربوط به انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه ارومیه را برگزار می کند.

به گزارش اکسیر نو [1]، با سپری شدن مرحله دوم ارزیابی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس دهم، کاندیداهایی که باید در دور رقابتی برای رسیدن به ۳ کرسی ارومیه در خانه ملت تلاش کنند، مشخص شدند. در همین ارتباط نظرسنجی های مختلفی چه به صورت مجازی و در شبکه های اجتماعی ای چون تلگرام و نیز سایت های خبری و چه در دنیای حقیقی و به صورت دستی و خیابانی راه افتاده تا عیار کاندیداها و سبد آرای آنها برای اخذ رای به دست آید.

در همین ارتباط، پایگاه خبری تحلیلی اکسیر نو [1]، با اتکاء به قابلیت بالای سیستم نظرسنجی خود که تنها یک حق رای را برای هر یک از IPهای وارده به این سایت قائل است، بزرگترین نظرسنجی اینترنی مربوط به داوطلبان انتخابات مجلس دهم را انجام می دهد تا سهم خود را در افزایش شور انتخاباتی هفتم اسفند ماه ایفا نماید.

توضیح این که، در این نظرسنجی اسامی ۲۹ احراز صلاحیت شده مرحله دوم ارزیابی صلاحیت ها به اضافه عابد فتاحی نماینده کنونی مردم ارومیه در خانه ملت به جهت احترام نمایندگی فعلی ایشان و نیز براساس اخبار موثق مبنی بر این که احتمال بالایی بر اخذ صلاحیت وی برای ورود به انتخابات مجلس دهم وجود دارد، به ترتیب حروف الفبا درج شده تا از هر گونه شائبه و سوءبرداشتی جلوگیری شود.

محسن امامی قشلاق

ابراهیم بازیان

سیدهادی بهادری

راضیه پورحیدر

اسفندیار پورقدیمی

مرتضی پیری

وحید جلال زاده

جواد جهانگیرزاده

عربعلی حسن زاده قشلاق

روح الله حضرت پور طلاتپه

فریبا حقیقی

جمشید درستکار مقدم

مجید دودکانلوی میلان

حجت الاسلام سیدسلمان ذاکر

حسین سلطانی

سلمان سلیمان زاده

ولی سمرقندی

جعفر شامی

عزیز عطائی

احد غلامی رضائی

عابد فتاحی

مهدی فتاحی

نادر قاضی پور

خضر کاک درویشی

جمالی گله شیخان

یوسف محبت

حسین مظاهری

علی ملازاده

حاکم ممکان

میرعلی مولایی

 

برای شرکت در نظرسنجی روی اکسیر نو [1] کلیک کنید.