Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 بازیکنان همیاری در بهترین شرایط خود هستند - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو
بردهای پی در پی تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان‌غربی آنها را از قعر جدول جدا کرد و این تیم اکنون در میانه های میدان در تلاش برای روزهای بهتر است. در حالی که 5 بازی به پایان مسابقات باقی مانده است با افسانه هاشمی مربی و سرپرست تیم فوتبال بانوان همیاری گفت و گویی داشتیم.

بردهای پی در پی تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان‌غربی آنها را از قعر جدول جدا کرد و این تیم اکنون در میانه های میدان در تلاش برای روزهای بهتر است. در حالی که ۵ بازی به پایان مسابقات باقی مانده است با افسانه هاشمی مربی و سرپرست تیم فوتبال بانوان همیاری گفت و گویی داشتیم.

مربی و سرپرست تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان‌غربی در پاسخ به مشکلات ابتدای فصل تیم گفت: بدلیل اینکه قرار بود برای این فصل تیمداری نشود، تا آخرین لحظه وضعیت جذب بازیکن مشخص نبود و بیشتر بازیکنان نیز به تیم‌های دیگر پیوستند و بعد از قطعی شدن حضورمان در لیگ امکان جذب بازیکن جدید را پیدا نکردیم.

«افسانه هاشمی» افزود: با این حال برای تکمیل تیم و حضور در دیدار با ذوب آهن، در حین سفر، چند بازیکن از شهرهستان ها جذب کردیم. ضمن اینکه چند بازیکن نیز، از بازیکن فوتسال جذب تیم شدند و با این شکل تیممان را روانه لیگ کردیم.

وی  در پاسخ به بستن تیمی در حد مدعی برای فصل آینده اظهار کرد: با توجه به شرایطی که اکنون در تیم داریم،  اگر حضور تیم برای فصل آینده قطعی شود، باید در اولین فرصت بعد از پایان مسابقات این فصل اقدام به جذب بازیکن کنیم و باید تمرینات تیم را نیز در سریع ترین زمان ممکن شروع کنیم تا بتوانیم برای سال بعد، در زمره مدعیان قهرمانی باشیم. ضمن اینکه برای برطرف کردن نقاط ضعف باید به جذب بازیکنان مناسب و سطح بالا اقدام کنیم.

هاشمی در مورد درخشش بازیکنان در هفته های گذشته گفت: باید از همه بازیکنان تشکر کنیم که توانستند عملکردی فراتر از انتظار از خود به نمایش بگذارند به‌طوری که بتوانیم ثمره زحمات آنها در بازی برابر آذرخش و سپاهان را با کسب ۲ برد شیرین ببینیم.

وی از تماشاگران درخواست کرد برای حمایت از تیم همیاری که روندی رو به رشد در لیگ دارد در ورزشگاه حضور یافته و اقدام به تشویق تیم کنند که این اتفاق تاثیر زیادی در افزایش روحیه بازیکنان و کسب نتیجه مناسب دارد.

هاشمی در مورد ادامه فصل هم گفت: تا پایان فصل ۵ بازی داریم که تلاش مجموعه کسب حداکثر امتیاز و قطعی کردن رتبه پنجم است.

 

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 0

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/public_html/old/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3398