Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 افتتاح مرکز آموزشی صنعت گاز استان در سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان غربی - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو
مرکز آموزشی صنعت گاز با حضور دکتر پاک سرشت معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، علیرضا شیخی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی و مهندس فرشیدی مسئول آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران عصر امروز در محل سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان غربی افتتاح شد.

مرکز آموزشی صنعت گاز با حضور دکتر پاک سرشت معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، علیرضا شیخی مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی و مهندس فرشیدی مسئول آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران عصر امروز در محل سازمان فنی و حرفه ای آذربایجان غربی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان غربی برای احداث این مرکز که شامل تجهیزات مورد نیاز سیکل کامل ورود گاز به ایستگاه تا شبکه توزیع می باشد هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.
این مرکز به گونه ای طراحی شده است که همه مراحل لازم مهارت آموزی در این صنعت به صورت کامل و به طریق عملی و نظری صورت می گیرد.
شایان ذکر است که این مراکز در راستای امضای تفاهم نامه ای بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان فنی و حرفه ای کشور در سراسر کشور در حال احداث و تکمیل هستند که امروز مرکز آموزش استان آذربایجان غربی به بهره برداری کامل رسید.

* معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی :  مسیری که شروع کرده ایم را با قدرت بیشتری ادامه می دهیم.

دکتر پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به همکاری و توافقی که با شرکت ملی گاز ایران صورت گرفته است گفت: مسیری را که شروع کرده ایم با قدرت و سرعت بیشتری ادامه خواهیم داد
وی با اشاره به مرکز ایجاد شده در استان آذربایجان غربی افزود : آنچه که امروز در اینجا مشاهده کردم مایه مباهات و در نتیجه تلاش کارکنان خدوم شرکت گاز استان آذربایجان غربی خصوصا مدیریت محترم عامل بوده که چنین مجموعه بی نقصی را برای آموزش فراهم آورده اند.
پاک سرشت اظهار کرد :امیدوارم در سایه تلاش ها و کوششهایی که صورت می گیرد ما شاهد آن باشیم که این مشعلی که امروز بر افروخته شد روز به روز شعله ورتر باشد.

رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به کامل بودن مرکز آموزشی احداث شده توسط شرکت گاز و امکانات خوابگاهی سازمان فنی و حرفه ای استان پیشنهاد کرد : می توان از این امکانات به نحوی در راستای ارائه خدمات آموزشی به استانها و مناطق دیگر کشور نیز بهره جست.

این مرکز آموزشی مجهز نتیجه تلاش کارکنان و نگرش صحیح همکاران ما به مقوله آموزش و مهارت آموزی است.
علیرضا شیخی در آیین افتتاح مرکز آموزشی صنعت گاز در سازمان فنی حرفه ای استان ضمن تقدیر از مدیریت این سازمان و همچنین تلاش های مسئول آموزش شرکت ملی گاز ایران گفت : آموزش و مهارت آموزی نقش محوری در افزایش راندمان کاری و همچنین بهره وری دارد و با این هدف و نگرش اصولی به آموزش هست که این مجموعه احداث گردیده است.

وی ادامه داد: در ابتدا تلاش بر این خواهد بود که کارکنان شرکت به صورت اصولی و علمی در این مرکز آموزش ببینند .
شیخی اضافه کرد:از دید من وبا توجه به اهمیت مساله آموزش می توانم به جرات بگویم که این مجموعه سرمایه مهم و ماندگار برای استان عزیز آذربایجان غربی است و کارشناسان زبده ای را در این حوزه تحویل این استان و کشور خواهدنمود.
* از ابتدای سال جاری ۱۴۶ هزار متر عملیات لوله گذاری و ۳ هزار و ۱۹۰ مورد اشتراک پذیری صورت گرفته است

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی گفت: اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به ۳۸۰ روستای آذربایجان غربی در دسترس اجراست.
علیرضا شیخی افزود : هم اکنون ۱۰۷۹ روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند که با این تعداد روستا ضریب نفوذ گاز طبیعی در بین خانوار روستایی به بالای ۶۵ درصد می رسد.
وی ضریب نفوذ گاز طبیعی در بین خانوار شهری استان را ۹۹.۴ درصد اعلام کرد و اظهار داشت: هم اکنون ۴۱ شهر آذربایجان غربی به شبکه گاز طبیعی کشورمتصل هستند و عملیات گازرسانی به شهرهای باقی مانده نیز در مراحل مختلفی از اجرا قرار دارد .
شیخی تصریح کرد : خوشبختانه با توجه به توسعه گازرسانی در سالهای اخیر ، هم در بخش خانگی و هم در بخش صنایع ، نه تنها شاخص برخورداری از رفاه در بین خانوار استان ارتقاء یافته است بلکه با گازرسانی به صنایع زمینه لازم برایت وسعه صنعتی پایدار و ایجاد اشتغال و رونق تولید نیز فراهم شده است.
وی ادامه داد: هم اکنون در استان آذربایجان غربی ۱۰۵۰ واحد صنعتی ، انرژی خود را از گاز طبیعی تامین می کنند که این امر نقش موثری در کاهش آلایندگی های هوا و زیست محیطی داشته و بیش از همه در ایجاد اشتغال و تولید ارزش افزوده موثر واقع شده است.
شیخی با اشاره به افتتاح دو شهرک صنعتی همزمان با سفر رئیس جمهور به استان گفت: با بهره برداری از این طرح ها تعداد شهرکهای صنعتی استان که توسط گاز طبیعی تامین انرژی می شوند به ۲۲ شهرک صنعتی رسید.
مدیر عامل شرکت گازاستان آذربایجان غربی با بیان اینکه گازرسانی به مناطق بی بهره از گاز طبیعی را با قدرت تمام ادامه خواهیم داد تصریح نمود : هم اکنون بیش از یک میلیون مشترک گاز طبیعی در این استان داریم.
وی به عملکرد شرکت گاز استان در سال ۹۸ نیز اشاره کرد و افزود : از ابتدای سال جاری ۱۴۶ هزار متر عملیات لوله گذاری و ۳ هزار و ۱۹۰ مورد اشتراک پذیری صورت گرفته است که این امر نشان از عزم بالای شرکت گاز برای ارائه خدمت به مردم شایسته استان دارد.
* مسئول آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران :  آموزش خدمتی گران اما بسیار ارزشمند است
مهندس فرشیدی مسئول آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه خدمات آموزشی در دنیا بسیار گران قیمت هستند افزود : به رغم این گران بودن ، امر آموزش در بلند مدت نه تنها به صرفه بلکه بسیار با ارزش است.
وی ادامه داد: در راستای همکاری شرکت ملی گاز ایران با سازمان فنی و حرفه ای کشور تاکنون در ۲۵ مرکز استان و شرکتهای گاز استانی مراحل احداث مراکز آموزشی این چنینی در حال ساخت، تکمیل و بهره برداری هستند و من امروز بسیار خوشحالم که یکی از بهترین و بی نقص ترین مرکز را در این استان افتتاح نمودیم
فرشیدی ضمن تقدیر از حمایت های رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور افزود : نیاز ما با توجه به تعداد نیروی انسانی در تهران بسیار بالاست که امیدواریم در سایه توجهات معاونت محترم وزیر احداث مراکز این چنینی در تهران و سایر مراکز استان ها نیز هرچه سریعتر صورت پذیرد.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 0

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/public_html/old/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3398