Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 4
 آذربایجان‌غربی آماده صادرات برق - پایگاه تحلیلی خبری اکسیرنو
با افتتاح نیروگاه 400 مگاواتی
آذربایجان غربی به عنوان استان یک استان مرزی از قابلیت های فراوانی برای صادرات برق و درآمدزایی برخوردار است اما ابتدا باید زیرساخت های لازم برای این منظور تدارک دیده شود. به نظر با تکمیل نیروگاه 400 مگاواتی استان صادرات برق نیز محقق خواهد شد.

آذربایجان غربی به عنوان استان یک استان مرزی از قابلیت های فراوانی برای صادرات برق و درآمدزایی برخوردار است اما ابتدا  باید زیرساخت های لازم برای این منظور تدارک دیده شود. به نظر با تکمیل نیروگاه ۴۰۰ مگاواتی استان صادرات برق نیز محقق خواهد شد.

آمادگی برای صادرات برق از آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به شرایط خاص کشور اظهار می کند: با افتتاح نیروگاه ۴۰۰ مگاواتی، ظرفیت استان به ۱۹۰۰مگاوات خواهدرسید و با این رقم، برای سال‌های آینده برای بخش‌های صنعتی و دیگر استان مشکلی نخواهیم داشت و امکان صادرات برق نیز در استان فراهم خواهد شد.
مححمد مهدی شهریاری تصریح می کند: با افتتاح این نیروگاه، بخش عمده‌ای از مشکلات استان مرتفع و با توجه به مرزی بودن آذربایجان‌غربی، امکان صادرات به کشورهای همسایه نیز فراهم می‌شود.همچنین با اشاره به خط رینک در حال احداث دور دریاچه ارومیه از اتمام فاز اول آن تا پایان سالجاری خبر داد .

وی با اشاره به اینکه توسعه استان تنها در گرو همدلی و وحدت است، اعلام می کند: اتفاقات خوبی در حوزه سرمایه گذاری در استان درحال رخ دادن است.

تلاش برای کسب رضایت مشترکین
مدیر عامل شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی با اشاره به برگزاری نشست کمیته بهبود بهره برداری به صورت ماهانه با حضور مدیران برق استانی به منظور حل مسائل و بهبود روند بهره‌برداری، رصد شاخص های آماری، مقایسه با اسناد بالادستی و اهداف عملیاتی سند استراتژیک واخذ گزارشات لازم با هدف خدمات‌رسانی به مشترکین برگزار می‌شود، می گوید: تلاش همکاران حاضر در این نشست جز خدمت رسانی و بهبود شاخص‌ها نیست و هدف رضایت مشترکین خواهدبود.
اکبر حسن بکلو با تشکر از همراهی و حمایت مقام عالی استان و نمایندگان محترم  از عملکرد شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی در سال گذشته بخصوص تابستان اظهار می کند: خوشحالیم که در سال گذشته، استان آذربایجان‌غربی یکی از استان‌ها با بیشترین آمار صرفه‌جویی انرژی درحوزه اداری درکشور بود.

وی در پاسخ به شائبه ای مبنی بر عدم اعمال خاموشی ساعتی در استان آذربایجان غربی در تابستان سال۹۸، بیان می کند: عدم اعمال مدیریت اضطراری بار مستلزم رعایت الگوی بهینه مصرف و تغییر زمان مصرف برق از ساعات پیک به ساعات غیر پیک از طرف تمام مشتریان در تمامی سطوح اعم از خانگی، تجاری، اداری، صنعتی و کشاورزی است.  بدیهی است با افزایش نزولات آسمانی اخیر در کشور و ذخیره سازی آب در سدها، کمک شایانی به صنعت برق در خصوص تامین برق مورد نیاز خواهد شد، لیکن بدمصرفی مشترکان، امکان اعمال مدیریت اضطراری بار را در پی خواهد داشت.

این مقام مسئول، با قدردانی از تلاش‌های استاندار بابت بهبود شاخص‌های استان برای جذب سرمایه‌گذاران خاطر نشان می کند: تمام تلاش خود را برای همراهی مجموعه استانداری و سیاست‌های دولت برای ارتقای شاخص‌های استان بالاخص در حوزه برق و انرژی انجام خواهیم داد و در این راستا از تمام مدیران، معاونین و روسای شهرستانی خواسته‌ایم برای این منظور تمام تلاششان را بکارگیرند.

ایمیل مستقیم: info@exireno.ir

Notice: Undefined variable: post_id in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/single.php on line 104

Strict Standards: Declaration of zipGun_walker_comment::start_el() should be compatible with Walker_Comment::start_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-content/themes/ayramloo/lib/comment_walker.php on line 0

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES) in /home/exireno1/public_html/old/comments_like_dislike/core/comments_like_dislike_core.php on line 67
Failed to connect to MySQL: (1045) Access denied for user 'exirenoi_LDUser'@'localhost' (using password: YES)
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/exireno1/public_html/old/wp-includes/functions.php on line 3398